Керуючись ст. 26, ч. 3 ст. 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про старост, які здійснюють свої повноваження на території Сергіївської сільської ради (нова редакція) затвердженого рішенням першої сесії восьмого скликання (друге пленарне засідання) Сергіївської сільської ради від 13.11.2020 року,  заслухавши звіт старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради Коркішка О.І, сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18.03.2024

Про звіт старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради про проведену роботу за період з 01 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року

Керуючись ст. 26, ч. 3 ст. 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про старост, які здійснюють свої повноваження на території Сергіївської сільської ради (нова редакція) затвердженого рішенням першої сесії восьмого скликання (друге пленарне засідання) Сергіївської сільської ради від 13.11.2020 року,  заслухавши звіт старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради Коркішка О.І, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Звіт старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради (Коркішка О.І.) про проведену роботу за період з 01 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року взяти до відома (додається).
  2. Старості Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради Коркішку О.І.:

- виконувати доручення сільського голови та виконавчого комітету, контролювати дотримання правил використання об’єктів комунальної власності  Сергіївської сільської територіальної громади, що розташовані на території Розбишівського старостинського округу;

- контролювати дотримання на території сіл  Розбишівка, Веселе, Крамарщина правил благоустрою;

- проводити інформування населення сіл Розбишівського старостинського округу щодо роботи старости.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ