Відповідно до п. 4 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 8, 13 Закону України «Про поховання та похорону справу», постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року №99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого», рішення тридцять другої сесії восьмого скликання від 20.12.2023 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2024 рік» та розглянувши заяви громадян, які здійснили поховання померлих осіб, сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18 березня 2024 року

Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян

1. Виплатити кошти на поховання згідно рішення тридцятьдругої сесії восьмого скликання від 20.12.2023 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2024 рік» таким громадянам:
  • Лободі Ігорю Івановичу 02.09.1986 року народження на поховання його матері Лободи Антоніни Вікторівни сумі 2000,00 грн.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Ісаєнко О.Ю..

Сільський голова                                     Ігор ЛІДОВИЙ