Керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в умовах правового режиму воєнного стану, на підставі ст. 6 Закону України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану», відповідно до Постанови КМУ №174 від 01.03.2022 року та №224 від 07.03.2022,  сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18.03.2024

Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийнятих в міжсесійний період

Затвердити рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради: №19 від 26 лютого 2024 року «Про передачу майна». (Копія рішення виконавчого комітету №19 від 26 лютого 2024 року додається).

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

26 лютого 2024 року           №19

Про передачу майна

Керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Першого відділу Миргородцького РТЦК та СП від 16.01.2024 року №9/1/334, з метою захисту і безпеки населення, а  також інтересів держави на території Миргородського району, безперебійного забезпечення виконання завдань за призначенням та виконання мобілізаційних розпоряджень першого відділу Миргородського відділу РТЦК та СП, в умовах правового режиму воєнного стану, на підставі ст.6 Закону України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану», відповідно до Постанови КМУ №174 від 01.03.2022 року та №224 від 07.03.2022,  виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Передати безоплатно майно:

№ п/п1

Назва матеріальних цінностей

Одиниця виміру

Вартість

за 1 поз.,

у грн

без ПДВ

Загальна вартість

у грн

без ПДВ

Нагрудна боді камера з Wi-Fi та GPS

шт

19468,00

УСЬОГО:

19468,00

1. Уповноважити сільського голову –ЛІДОВОГО  Ігоря Григоровича, на підписання акту приймання-передачі вищевказаного майна.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради привести дані бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету сільської ради у відповідність до цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову ЛІДОВОГО Ігоря Григоровича.
  4. Дане рішення підлягає затвердженню на черговій сесії Сергіївської сільської ради.