Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20, 34, 122 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяву громадянки Кіріченко О.В., беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18.03.2024

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби

1. Надати дозвіл громадянці Кіріченко Олені Валеріївні, жительці с. Сергіївка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби (код КВЦПЗ 01.08) орієнтовною площею 16,00 га із земель комунальної власності в с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області.
  2. Рекомендувати:

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.2. Подати погоджений проєкт землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ