СЕРГІЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

(перша сесія сьомого скликання)

Про затвердження Програми компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2017 рік

Відповідно до Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2017 рік (далі- Програма),що додається.
  2. Головному бухгалтеру сільської ради (Антоненко О.І) передбачити кошти в бюджеті Сергіївської ОТГ на виконання заходів Програми.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію сільської ради з питань прав людини, соціального захисту населення, законності, депутатської діяльності і етики.

Програма компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2017 рік

Мета Програми

Мета програми полягає в  компенсації витрат на проїзд  пільговим категоріям громадян, у всебічному захисті законних прав, соціально-економічних, вікових та інших інтересів ветеранів війни, праці, військової служби, ліквідаторів на ЧАЕС, призваних в Збройні Сили України по мобілізації, дітей війни, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних сімей та інших, підвищення рівня їх життя, вшанування та увічнення героїчного подвигу захисників Вітчизни, підтримки організації ветеранів у їх діяльності.

Здійснюючи державну політику щодо соціального захисту населення у межах своїх повноважень Сергіївська сільська рада керується приписами законів. Однак, враховуючи те, що сільська рада як орган місцевого самоврядування найближче стоїть до населення, самостійно встановлює додаткові до встановлених законодавством гарантій соціального захисту інвалідів (у тому числі і інвалідів дитинства), ветеранів війни, ветеранів праці, громадян похилого віку, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, призваним в Збройні Сили України по мобілізації, сімей з дітьми та інших категорій громадян, які потребують соціального захисту в формі здешевлення проїзду.

Основні програмні заходи та фінансування

Основними завданнями Програми є:

• створення умов для поліпшення рівня життя ветеранів війни, праці, громадян похилого віку;
  • розгляд питань, пов’язаних з соціальним захистом ветеранів на сесіях сільської ради;
  • надання допомоги ветеранам війни, іншим верствам населення пільгової категорії сільською радою та підприємствами;
  • потреба та передбачення коштів у місцевому бюджеті на виконання законів України, які передбачають соціальний захист населення;

Фінансування визначених програмою заходів здійснюватиметься відповідно до законодавства за рахунок коштів, передбачених у сільському бюджеті.

Для цього передбачити кошти в сільському бюджеті на 2017 рік в сумі 60,000 грн. на наступні цілі:

-  на надання послуг з перевезення пасажирів на маршрутах з метою забезпечення соціального захисту пільгової категорії громадян.

Очікувані результати

Виконання даної програми дасть змогу реалізації соціального захисту та соціального забезпечення  шляхом надання фінансової підтримки пільговим  категоріям громадян забезпечити зв'язок  громадян пільгової категорії з органами державного управління на рівні району більш доступний , вирішити проблему соціальної підтримки громадян територіальної громади в вигляді ширшого доступу до органів пенсійного та соціального забезпечення в районі.

П А С П О Р Т

Програми компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2017 рік

1

Ініціатори розроблення Програми

Сергіївська сільська рада

2

Підстава для прийняття Програми

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

3

Розробники Програми

Сергіївська сільська рада

4

Співрозробники Програми

5

Відповідальний виконавець

Комісія з питань прав людини, соціального захисту населення, законності, депутатської діяльності і етики.

6

Учасники Програми

Сергіївська сільська рада,приватний перевізник ФОП Фадєєв О.В,Гадяцьке АТП 15337

7