ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням першої сесії сьомого скликання (третього пленарного засідання) Сергіївської сільської ради від 23.12.2016 року

Програма «Ветеран» на 2017 рік

с. Сергіївка 2016

1. 1. Визначення проблем, на розв'язання яких спрямована Програма

Основними завданнями Програми є посилення соціального, медичного захисту ветеранів війни та праці створення сприятливих умов для їх життєдіяльності, захист прав, наданих Конституцією України та законами України.

Життєзабезпечення ветеранів підтримується системою пільг та компенсацій, які визначені відповідними законами. Проте, необхідно привернути увагу суспільства до проблем учасників війни, учасників бойових дій, інвалідів війни, сімей загиблих військовослужбовців, закріпити позитивні тенденції в ефективності реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни.

Прийняття програми «Ветеран» та залучення на її виконання коштів з сільського бюджету сприятиме вирішенню зазначених питань.

1. 2. Мета Програми

Метою Програми є створення сприятливих соціально-економічних,  організаційних та правових умов і гарантій для реалізації прав ветеранів війни, забезпечення їх участі в економічній, соціальній, культурній та інших сферах суспільного життя.

1. 3. Шляхи і засоби розв'язання проблеми, строк виконання Програми

Розв'язання проблеми здійснюватиметься шляхом: організаційного та інформаційного забезпечення;

сприяння підвищенню рівня життєзабезпечення ветеранів війни шляхом надання грошової допомоги;

забезпечення щорічного відзначення на території сільської ради пам'ятних подій Великої Вітчизняної війни, Дня Ветерана.

1. 4. Основні напрями реалізації Програми

Основними напрямами реалізації Програми є:

покращення та координація роботи з питань соціального захисту ветеранів війни;

залучення громадських організацій, товариств до організації роботи з питань соціального захисту ветеранів.

1. 5. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів сільського бюджету, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

1. 6. Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми надасть змогу:

• забезпечити матеріальну підтримку ветеранів;
  • здійснювати у всіх лікувальних закладах, аптеках позачергове обслуговування ветеранів війни і праці;
  • забезпечувати безумовне виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання безоплатного проїзду ветеранам війни по потребі автомобільним транспортом загального користування в межах району.

1. 7. Контроль за виконанням Програми

Контроль за ходом реалізації Програми здійснюється Сергіївською  сільською радою та комісією з питань прав людини, соціального захисту населення,законності, депутатської діяльності і етики.

Відповідно до плану роботи сільської ради хід виконання Програми розглядатиметься  на сесіях сільської ради та засіданнях комісії.

П А С П О Р Т

Програми «Ветеран» на 2017 рік.

1

Ініціатори розроблення Програми

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради

2

Підстава для прийняття Програми

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Бюджетного кодексу України.

3

Розробники Програми

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради.

4

Співрозробники Програми

5

Відповідальний виконавець

Виконавчий комітет Сергівської сільської ради.

6

Учасники Програми

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради, депутати, громадські організації.

7

Термін реалізації

2017 рік

8

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

9

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього, у тому числі:

8 тис. грн.

10

Коштів бюджету ОТГ

8 тис. грн.

11

Коштів інших джерел

Заходи з реалізації сільської  програми «Ветеран» на 2017 рік

Найменування заходів

Сума витрат

Відповідальні виконавці

1.

Забезпечення підготовки та проведення на території сільської ради урочистих заходів з нагоди річниць днів Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, пам'ятних подій Великої Вітчизняної війни, Дня Ветерана, війн на території інших держав

Не потребує

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради, дирекції шкіл, СБК, клуби.

2.

Проведення у закладах освіти тематичних уроків, виховних годин за участю ветеранів війни, вдів, членів родин загиблих у період Великої Вітчизняної війни

Не потребує

Відділ освіти молоді та спорту, дирекція шкіл