ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням першої сесії сьомого скликання (третього пленарного засідання) Сергіївської сільської ради від 23.12.2016 року

утримання та розвиток інфраструктури доріг

на 2017 рік

с. Сергіївка 2016

1. 1. Проблеми, на розв’язання яких спрямована Програма,та обґрунтування необхідності їх розв’язання

З метою покращення стану соціально-економічного розвитку, інвестиційної привабливості та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення ОТГ, існує необхідність поліпшення стану  дорожньої інфраструктури.

Метою програми являється проведення ремонту та утримання існуючих доріг загального користування  місцевого значення – комунальних доріг, а також влаштування нових під’їздів з твердим покриттям по вулицях населених пунктів сільської ради, забезпечення транспортної доступності території громади, прав людини на вільне пересування та прискорення темпів  соціально-економічного розвитку сіл.

Програма передбачає протягом 2017 року забезпечити проведення ремонту вулиць та доріг загального користування місцевого значення Сергіївської ОТГ.

1. Мета Програми

Метою Програми є:

1. Створення безпечних умов дорожнього руху та розвиток дорожньої інфраструктури.
  2. Покращення показників соціально-економічного розвитку громади.

3.Забезпечення життєво важливих інтересів населення, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності шляхом поліпшення стану автотранспортного сполучення.

1. Основні завдання Програми

Основними завданнями програми є:

1. Збереження наявної мережі автомобільних доріг.
  2. Покращення існуючого транспортно-експлуатаційного стану та якості доріг комунальної власності
  3. Забезпечення надійного і безпечного руху автомобільними дорогами.
  4. підвищення безпеки руху, комфортності перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом та підвищить безпеку пересування пішоходів.

1. Учасники Програми

Депутати та жителі сіл сільської ради, спеціалізовані організації, підприємства, приватні підприємці, що займаються здійсненням дорожніх ремонтно-будівельних  робіт.

1. Обсяги та джерела фінансування програми

Фінансування Програми здійснюється відповідно до законодавства України за рахунок коштів бюджету ОТГ та інших джерел , не заборонених чинним законодавством

1. Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми забезпечить:

1.Збереження існуючої мережі та покращення експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

2.Поліпшення умов руху автотранспорту, у тому числі маршрутів, на дорогах загального користування місцевого значення,  на аварійних ділянках шляхом проведення на них ремонтних робіт.

3.Покращення транспортного, пішохідного зв’язку та безпеки дорожнього руху.

1. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми покладається на постійну комісію  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

1. Очікувані результати Програми

Утримання в належному стані доріг по вулицях населених пунктів сільської громади та прокладення нових доріг, підвищення рівня безпеки руху, зменшення аварійності, покращення умов пересування пішоходів.

П А С П О Р Т

Програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2017 рік

1

Ініціатори розроблення Програми

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради.

2

Підстава для прийняття Програми

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про Державні цільові програми»,

3

Розробники Програми

Виконавчий комітет Сергіївської  сільської ради.

4

Співрозробники Програми

5

Відповідальний виконавець

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради.

6

Учасники Програми

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради,  депутати та жителі сіл сільської ради, спеціалізовані організації, підприємства, приватні підприємці, що займаються здійсненням дорожніх ремонтно-будівельних  робіт.

7

Термін реалізації

2017 рік.

8

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

9

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, у тому числі:

1385,608 тис. грн.

10

Коштів бюджету ОТГ

1385,608 тис. грн.

11

Коштів інших джерел

-

Заходи Програми  утримання та розвиток інфраструктури доріг Сергіївської сільської ради на 2017 рік

Зміст заходів

Сума витрат,

тис грн

1

Капітальний ремонт дороги с.Розбишівка вул.Сумська

200,000

2

Капітальний ремонт дороги с.Розбишівка пров.Першотравневий

400,000

3

Поточний ремонт дороги с.Вирішальне.

200,000

4

Поточний ремонт дороги вул.Гадяцька,Зоряна  с.Качанове

400,000