територіальної громади на 2019 рік

Розділ 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік

Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 14. «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання», а саме:

Найменування видатків згідно бюджетної класифікації

Обсяг фінансування, запланований у бюджеті об’єднаної сільської територіальної громади

тис. грн.

Спеціальний фонд бюджету об’єднаної сільської територіальної громади

Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання

68,000

1.

Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям):

-         в т. ч. субвенція з обласного бюджету на здійснення природоохоронних заходів обласна програма «Екологічні ініціативи Полтавської області» (гранулятор пелет).

68,000

Секретар сільської ради                                                                Ілляшенко Н. В.

територіальної громади на 2019 рік

Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 9. «Забезпечення діяльність палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів», а саме:

26,820

1.

Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку:

-         в т. ч. проведення заходу до Дня Захисника Вітчизни.

26,820

територіальної громади на 2019 рік

Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 8 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення», а саме:

Загальний фонд бюджету об’єднаної сільської територіальної громади

Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення

22,000

Інші виплати населенню:

-         в т. ч. одноразова допомога при народженні дитини;

-         в т. ч. виплата онкохворим.

22,000

10,000

12,000

територіальної громади на 2019 рік

Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 11 «Організація благоустрою населених пунктів», а саме:

Організація благоустрою населених пунктів

60,000

Оплата електроенергія

60,000

територіальної громади на 2019 рік

Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 13 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету», а саме:

169,156

1.

Оплата послуг (крім комунальних):

-         в т. ч. поточний ремонт дороги вул. Зоряна в с. Качанове.

-         Виготовлення проектно-кошторисної документації автомобільної дороги О170206 межа області с.Розбишівка Т1705

169,156

80,156

89,000