Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710
«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування замовника:

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради , ЄДРПОУ 41066102

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

1. Ідентифікатор закупівлі:UA-2022-11-30-011508-a
  2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Щопонеділка та щосереди кожного місяця

Час відправлення с. Вирішальне Час прибуття м. Гадяч

07 год. 40 хв.(через Степове (7:55),Качанове(8:10)) 08 год. 40 хв.

Час відправлення м. Гадяч (через Качанове(13:30),Степове(13:40)) Час прибуття с.Вирішальне

13 год. 00 хв. 14 год. 00 хв.

Щоп’ятниці кожного місяця

Час відправлення с. Лободине (через Чернече(07:35),Вечірчине (07:40)) Час прибуття м. Гадяч

07 год. 30 хв. 08 год. 30 хв.

Час відправлення м. Гадяч (через Вечірчине (13:20), Чернече(13:25)) Час прибуття с. Лободине

13 год. 00 хв. 13 год. 30 хв.

Щовівторка та щочетверга кожного місяця

Час відправлення с. Розбишівка Час прибуття м. Гадяч

06 год. 30хв. 07 год. 10 хв.

Час відправлення м. Гадяч Час прибуття с. Розбишівка

12 год. 00 хв. 12 год. 40 хв.

Щовівторка та щочетверга кожного місяця

Час відправлення с. Сергіївська Час прибуття м. Гадяч

07 год. 30 хв. 08 год. 00 хв.

Час відправлення м. Гадяч Час прибуття с. Сергіївка

11 год. 00 хв. 11 год. 30 хв.

1.Утримання автобуса у належному технічному і санітарному стані, що відповідає нормам експлуатації, укомплектованих згідно з ГОСТами.

Технічні вимоги до автобусів:

- кількість місць, зазначених в свідоцтві про реєстрацію має бути не менше ніж  20 сидячих місць з урахуванням місця водія.

- автобуси повинні бути обладнанні автономним опаленням для обігріву салону в холодну пору року.

- технічний стан повинен забезпечувати безпечні поїздки, зручні та якісні послуги.

2.Забезпечення своєчасної подачі автобусів та доставки пасажирів в обумовлений час і місце, згідно вказаного маршруту узгодженого сторонами, листа-замовлення або факсограми;

3.Забезпечення водіїв дорожньою та транспортною документацією, проведення інструктажів з Правил Дорожнього руху України та безпеки руху;

4.Забезпечення проведення контролю стану здоров'я водіїв;

5.Відповідальність за наявність будь-яких та всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів (у тому числі експортних та імпортних) на транспортні послуги, запропоновані на торги та самостійно несе всі витрати на отримання таких дозволів, ліцензій, сертифікатів.

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі ДК 021:2015: 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення (Перевезення автомобільним транспортом загального користування окремих пільгових категорій громадян) сформований з урахуванням очікуваної вартості закупівлі.

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 782640,00 грн., з ПДВ.

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін на аналогічні за технічними характеристиками товари, шляхом аналізу середньостатистичних цін та відповідає розміру бюджетного призначення.

1. Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостями