Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

1. Найменування замовника:

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради , ЄДРПОУ 41066102

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021:2015: 44610000-9: Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнер для небезпечних відходів,урна для небезпечних відходів)

1. Ідентифікатор закупівлі:UA-2023-10-10-010808-a.
  2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Контейнер призначений для збору ламп, використаних батарейок,акумуляторів, медичних препаратів, дрібної електроніки,термометрів.

Урна призначена для збору ламп, використаних батарейок,акумуляторів та повербанків, термометрів.

Контейнер для небезпечних відходів:

• Об'єм контейнера -  не менше 230 л;
  • Об'єм внутрішнього бака  не менше –6х38 л; та 1х2 л для збору термомерів;
  • Матеріал урни - сталь високотехнічна;
  • Товщина стінки урни – не менше 2,0 мм;
  • Матеріал внутрішнього бака - сталь гарячого цинкування;
  • Товщина стінки бака - не менше 0,7 мм;
  • Матеріал дверцят - сталь високотехнічна; склопластик;
  • Габаритні розміри не більш ніж - Ш=1100 мм, Г=280 мм, В=2010 мм;
  • Отвір для завантаження сміття - комбінований;
  • Вага контейнера – не більше 162 кг;
  • Покриття - фарба порошкова;

Урна для небезпечних відходів:

• Об'єм урни –не менше 65 л;
  • Об'єм внутрішнього бака не менше - 1х35 л; 1х28 л; та 1х2 л для збору термомерів;
  • Матеріал урни - сталь високотехнічна;
  • Товщина стінки урни -  не менше 1,5 мм;
  • Матеріал внутрішнього бака - сталь гарячого цинкування;
  • Товщина стінки бака – не менше 0,7 мм;
  • Матеріал дверцят - сталь високотехнічна;
  • Габаритні розміри не більш ніж - Ш750 мм, Г=400 мм, В=1200 мм;
  • -Отвір для завантаження сміття - комбінований;
  • Вага контейнера -  не більше 58 кг.

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі ДК021:2015: 44610000-9: Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнер для небезпечних відходів,урна для небезпечних відходів) сформований з урахуванням очікуваної вартості закупівлі.

Придбання товару Замовником здійснюється з метою реалізації проекту «Придбання і встановлення баків для небезпечних відходів на території Сергіївської громади Полтавської області»,що отримав перемогу в конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області в 2023 року.

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 303 576,00  грн., з ПДВ.

Відповідно до рішення 29 сесії восьмого скликання Сергіївської ради від  04.10.2023 «Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської ради та та кошти обласного бюджету Полтавської області, передані у вигляді субвенції відповідно до обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2022-2024 роки» для фінансування у 2023 році проєктів-переможців конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2023 року.

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін на аналогічні за технічними характеристиками товари, шляхом аналізу середньостатистичних цін та відповідає розміру бюджетного призначення.

1. Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостями