Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Деревина дров’яна промислового використання хвойних порід (код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина)

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Миргородський  р-н, Полтавська обл..37332,

Обґрунтування

1. Найменування замовника:

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради , ЄДРПОУ 41066102

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

1. Ідентифікатор закупівлі:UA-2024-05-22-004292-a.
  2. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі Деревина дров’яна промислового використання хвойних порід (код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина) сформований з урахуванням очікуваної вартості закупівлі.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 450 000 грн., з ПДВ.

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін на аналогічні за технічними характеристиками товари, шляхом аналізу середньостатистичних цін та відповідає розміру бюджетного призначення.

Відповідно до рішення 35 сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від  10.05.2024р «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади .

1. Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостями

9.Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва

Термін

Деревина дров’яна промислового використання хвойних порід

згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 021:2015 –03410000-7 Деревина

500 м3

власними силами учасника-переможця

протягом строку визначеного умовами Договору

(з дня підписання договору до 31.08.2024 року)

Товар повинен відповідати діючим стандартам якості, зокрема ТУУ 16.1-00994207-005:2018  (ГОСТ 3243-88).

1. Поставка товару – склад Замовника,протягом робочого часу Замовника (робочі дні та години (понеділок - п’ятниця, з 8:00 - 17:00)) за замовленням Замовника, протягом 3 (трьох) робочих днів силами Учасника.
  2. Загальна кількість- 500 м3 - Деревина дров’яна промислового використання хвойних порід.

Товщина – від 5 см і більше; довжина – 2,0-4,0 метра

Вологість - не більше 20%;

Разом з кожною партією товару повинна надаватися супровідна первинна документація (ТТН-Ліс, накладна, рахунок)!!!

Висота сучків - не більше 3 см.

В деревині не допускається зовнішня трухлява гниль!!!!

Деревина дров’яна може постачатись як в корі, так і без кори.

Разом з кожною партією товару повинна надаватися супровідна первинна документація (ТТН-Ліс, накладна, рахунок).

1. 3.При поставці товару  повинні надаватися супровідні документи, що підтверджують його походження, якість, відповідність державним стандартам. При прийомі товару, обсяг  товару маєвідповідати обсягу,  який зазначений у супровідних документах.  Приймання Товару закількістю і якістю здійснюється представником Замовника.
  2. З метою підтвердження легального походження товару, що пропонується для постачання Замовнику, учасник в складі пропозиції повинен надати копію  чинного договору з постійним лісокористувачем або тимчасовим лісокористувачем (з відповідним підтвердженням правовідносин тимчасового лісокористувача з постійним лісокористувачем) та відповідного документу дозвільного характеру на підставі яких було заготовлено закуповувану Замовником лісопродукцію (якщо учасник закуповує товар у державного лісогосподарського підприємства, окрім договору купівлі-продажу учаснику необхідно надати копії ТТН-Ліс, які підтверджують факт купівлі деревини та завірену лісогосподарським підприємством копію лісорубного квитка - документа дозвільного характеру на заготівлю реалізованого учаснику деревини). У разі, якщо учасником є постійний лісокористувач в складі тендерної пропозиції надається довідка в довільній формі із зазначенням місць постійного лісокористування, з яких планується здійснювати постачання товару відповідно до документів дозвільного характеру.
  3. Учасник гарантуєдотримання передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля під час постачання товару та виконання умов договору.