Menu

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Сергіївської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Сергіївська сільська рада повідомляє про оприлюднення з 10.05.2019 року на на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської  ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/ проекту регуляторного акту — проекту рішення Сергіївської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2020 рік», основною метою якого є ефективне наповнення місцевого бюджету у 2020 році.

З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської  ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться упродовж 1-го місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу по 06 червня 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі виконавчому комітету сільської ради або постійній комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку за адресою: вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Гадяцький район, Полтавська область та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. для звернень: 053-54 54-1-31

Карта захисних споруд полтавської області

вгору