(тридцять п’ята сесія сьомого скликання)

19 грудня 2019 року

Про затвердження акту приймання-передачі будівельних матеріалів,  з балансу КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на баланс Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 5988,85 грн.

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити акт приймання-передачі будівельних матеріалів,  з балансу КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на баланс Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 5988,85 грн. (копія акта додається).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий