(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

Про проведення  інвентаризації земельних ділянок комунальної власності

Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 38 Земельного кодексу України, Законом  України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» № 2498-VIII  від 10.07.2018 р., Законом  України «Про землеустрій», Постановою Кабінету  міністрів  України від 23.05.2012 року «Про  затвердження Порядку  проведення інвентаризації  земель»,  сільська  рада ВИРІШИЛА:

1.   Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної  власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована в с. Сергіївка вул. Центральна, 30 орієнтовною площею 0,50 га для ведення товарного  сільськогосподарського  виробництва.
  2. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності  Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована с. Розбишівка вул. Першотравнева 28а в адміністративному  підпорядкуванні Сергіївської  сільської ради орієнтовною площею 5,3 га для ведення  товарного  сільськогосподарського виробництва.
  3. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності  Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована с. Розбишівка вул. Першотравнева 28  в адміністративному  підпорядкуванні Сергіївської  сільської ради орієнтовною площею 7,57 га  для ведення  товарного  сільськогосподарського виробництва.

4.Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                        І.Г. Лідовий