(тридцять п’ята  сесія  сьомого  скликання)

Про припинення  прав  на  землю

громадян на території  Сергіївської сільської  ради

Керуючись  ст. 140-142  Земельного  кодексу  України, ст. 26 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», розглянувши        заяву  громадянина Кравець В.М., жителя с. Розбишівка, в  якій  він  добровільно відмовляється від земельної ділянки,сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування земельною ділянкою згідно  поданої заяви   громадянина  Кравця Володимира Миколайовича – 0,30 га ріллі  в с. Розбишівка.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий