(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

19.12. 2019

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки  у приватну власність для ведення особистого селянського господарства

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13  Конституції  України, статтями 12, 33, 118, 121, 125 Земельного  кодексу України,  Законом України  «Про  землеустрій», розглянувши наданий проект   землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки, заяву громадянки Орест Л.І., Сергіївська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області кадастровий номер земельної ділянки 5320483401:01:001:0228, загальна площа 2,0 га.
  2. Передати в приватну власність земельну ділянку, яка розташована в с. Сергіївка  Гадяцького району Полтавської області, для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер земельної ділянки 5320483401:01:001:0228, загальна площа 2,0000 га громадянці Орест Людмилі Іванівні.
  3. Зобов’язати громадянку Орест Л.І. провести державну реєстрацію права власності на передану їй земельну ділянку та використовувати її у відповідності до  статті 91 Земельного кодексу України.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий