(тридцята п’ята сьомого скликання)

Про  відмову   на  розробку  проектів  землеустрою

Відповідно частини 34 статті 26  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», статті 123 Земельного  кодексу  України, розглянувши  подану  заяви громадян,  враховуючи  неподання  відповідних графічних матеріалів та відсутність вільних земель, що можуть бути відведені  у  власність та в оренду для городництва,  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

Відмовити    в  наданні  дозволу  на  розробку  проектів  землеустрою  щодо  відведення  у власність  та оренду  земельних  ділянок   громадянам:

Буту Анатолію Івановичу,

Бут Наталії Іванівні,

Батурі Роману Петровичу,

Батурі Яні Дмитрівні,

Ілляшенко Надії Василівні,

Кудіновій Вірі Григорівні,

Лободі Валентині  Григорівні,

Литвин Віті  Михайлівні,

Литвин Ніні  Григорівні,

Литвин Сергію Вікторовичу,

Ричику Ігорю  Сергійовичу,

Рябовол Оксані Вікторівні,

Рябовол Анастасії Сергіївні,

Синьку Василю Вікторовичу,

Скороходу Анатолію Вікторовичу.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                        І.Г. Лідовий