(тридцята п’ята сьомого скликання)

Про  скасування рішення  сільської  ради

Відповідно статті 26  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», враховуючи висновки   постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення двадцять п’ятої  сесії  сьомого  скликання  від 06.03. 2019 року «Про затвердження «Переліку    вільних    земельних ділянок,  право  оренди  на  які  пропонується  до  продажу  на  земельних  торгах  окремими  лотами»,  розташованих за межами населених пунктів Сергіївської  сільської  ради».
  2. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий