(тридцять п’ята сесія сьомого скликання)

19.12.2019

Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийнятих в міжсесійний період

Керуючись статтею 26, пунктом 3 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до рішення двадцять другої сесії сьомого скликання «Про бюджет об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік» від 22 грудня 2018 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради:

- №102 «Про внесення змін до сільського бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік» від 17 грудня 2019 року (Копія рішення виконавчого комітету №102 від 17 грудня2019 року додається).

Сільський голова                                                                                                                                                                                     І.Г. Лідовий

17  грудня 2019 року                                                                                     №102

Керуючись статтею 26  Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Бюджетного Кодексу України, відповідно до рішення  двадцять другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 22 грудня  2018 р. «Про   бюджет об’єднаної сільської територіальної громади  на 2019 р.», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Здійснити перерозподіл  видатків за економічною класифікацією в межах   загального  обсягу   бюджетних призначень з  внесенням змін  до річного розпису  асигнувань  бюджету    а саме:

КПКВК 0211020 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі ), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями.

КЕКВ 2120 збільшити липень на суму 40000 грн.

КЕКВ 2273 зменшити  липень на суму 40000 грн.

1. Дане рішення затвердити на черговій сесії Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий