(тридцять шоста сесія сьомого скликання)

07 лютого 2020 року

Про надання дозволу на прийом-передачу основних засобів з балансу КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на баланс СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 124350,00 грн.

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши клопотання начальника КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради Кавуна А.І. 03.02.2020, про надання дозволу на прийом-передачу основних засобів з балансу КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на баланс СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 124350,00 грн., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради передати безоплатно основні засоби на баланс СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради (гранулятор двошвидкісний з двигуном 22-33 кВт, F-280, f-6x 65 мм – 118000,00 грн., ноутбук – 6350,00 грн.) та у 30-денний термін скласти відповідні акти прийняття-передачі і надати їх до виконавчого комітету Сергіївської сільської ради для затвердження на черговому пленарному засіданні сесії сільської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                          І.Г. Лідовий