(тридцять шоста сесія сьомого скликання)

07 лютого 2020 року

Про припинення прав на землю громадян на території  Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 140-142 Земельного кодексу України, розглянувши  заяву  громадянки Середи Марії Петрівни, жительки с. Новоселівка, в  якій  вона добровільно відмовляються від земельної ділянки, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування земельною ділянкою згідно поданої заяви громадянки Середи Марії Петрівни - 0,61 га ріллі в с. Новоселівка.
  2. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий