(тридцять шоста сесія сьомого скликання)

07 лютого 2020 року

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення зі зміною цільового призначення земельної ділянки Богославцю А.О.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20 Земельного кодексу України, статтями 25,50 Закону  України «Про  землеустрій» та  розглянувши заяву гр. Богуславця А.О., жителя с. Розбишівка, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною  цільового призначення  із земель запасу (код КВЦПЗ 16.00)  в землі  для  сінокосіння та випасання худоби (код КВЦПЗ 01.08) орієнтовною площею 8.00 га комунальної власності за межами села Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.
  2. Рекомендувати:

2.1.Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки зі зміною цільового призначення.

2.2. Подати  погоджений  проект землеустрою  на затвердження сільської  ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий