(тридцять шоста сесія сьомого скликання)

07 лютого 2020 року

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 88, 89, 118, 121, 122,124 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяву громадян ,сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Дороганю Миколі Васильовичу, жителю с. Сергіївка на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за адресою: вул. Центральна, 55 с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  2. Надати дозвіл гр. Головні Анатолію Івановичу, жителю с. Сергіївка на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за адресою: вул. Вертелецька, 8 с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  3. Надати дозвіл гр. Сало Катерині Іванівні, Салу Володимиру Михайловичу, Салу Руслану Володимировичу, жителям с. Качанове на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за адресою: вул. Центральна, 138 с. Качанове Гадяцького району Полтавської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  4. Надати дозвіл гр. Івко Антоніні Сергіївні, Ілляшенко Ніні Василівні, жителям с. Сергіївка на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за адресою: вул. Лугова, 19 с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  5. Надати дозвіл гр. Клименко Ніні Петрівні, жительці с. Розбишівка на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за адресою: вул. Сумська, 71 с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  6. Рекомендувати:

6.1. Замовити  суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

6.2. Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий