(тридцять сьома сесія сьомого скликання)

Про внесення доповнень до Регламенту Сергіївської сільської ради

Відповідно до підпункту 1 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-2019), сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести наступні доповнення до Регламенту Сергіївської сільської ради сьомого скликання (далі – Регламент), затвердженого рішенням другого пленарного засідання першої сесії сьомого скликання від 21.12.2016 «Про затвердження Регламенту Сергіївської сільської ради»:

Регламент доповнити Розділом 5 «Порядок діяльності колегіальних органів в умовах надзвичайних ситуацій та/або надзвичайного стану».

1. Викласти Регламент в новій редакції (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, соціального захисту населення, законності, депутатської діяльності і етики (Кревсун Н.Г.).

Сільський голова                                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий