(тридцять сьома сесія сьомого скликання)

03 квітня 2020 року

Про надання дозволу на передачу основних засобів з балансу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на баланс СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 6730 грн. 00 коп.

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши клопотання директора СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради Ілляшенка А.О. 03.04.2020, про надання дозволу на передачу основних засобів з балансу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на баланс СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 6730 грн. 00 коп., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Виконавчому комітету Сергіївської сільської ради передати безоплатно основні засоби на баланс СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради (принтер та планшет за загальною балансовою вартістю 6730 грн. 00 коп.) та у 30-денний термін скласти відповідні акти прийняття-передачі і надати їх до виконавчого комітету Сергіївської сільської ради для затвердження на черговому пленарному засіданні сесії сільської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий