(тридцять сьома  сесія  сьомого  скликання)

03.04.2020

Про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) громадянам  Рухляді Г.І., Реві Т.І., Лиходід О.Г., Лиходіду В.П. на території Сергіївської сільської  ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», керуючись статтями 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі  (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши   заяви громадян:  Рухляди Г.І Реви Т.І, Лиходід О.Г., Лиходіда В.П. жителів    с. Розбишівка Гадяцького району, технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться на території  Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської області,сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай)  громадянам  Рухляді  Григорію  Івановичі, Реві  Тетяні  Іванівні, жителям с. Розбишівка   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської області.

1.2. Виділити в натурі (на місцевості) земельну ділянку (земельну частку (пай)) площею 2,8000 га,  кадастровий номер 5320485900:00:006:0100 на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на підставі Свідоцтва про право на спадщину за законом  від 22.01.2000 року, зареєстрованого в реєстрі за № 94, Листа приватного нотаріуса Заєць Н.М. №63\01-16 від 23.01.2020 р. про  відкриття спадкової справи

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай)  громадянину  Лиходіду Володимиру Петровичу, жителю с. Розбишівка    для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської області.

2.1. Виділити в натурі (на місцевості) земельну ділянку  (земельну частку (пай)) площею 2,8917 га, кадастровий номер 5320485900:00:001:0205 на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський староста) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на підставі Сертифіката на право на  земельну частку (пай) ПЛ №0154817 виданого 05.02.1997 року, зареєстрованого 14.03.1997 року за № 345.

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай)  громадянці  Лиходід Ользі Григорівні, жительці с. Розбишівка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради(Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської області.

3.1. Виділити в натурі (на місцевості) земельну ділянку (земельну частку (пай)) площею 2,8919 га, кадастровий номер 5320485900:00:001:0206 на території Сергіївської сільської ради  (Розбишівський  старостат)  Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на підставі Сертифіката на право на  земельну частку (пай) ПЛ №0171483 виданого 05.02.1997 року, зареєстрованого 14.03.1997 року за № 335.

1. Рекомендувати громадянам  зареєструвати право власності на земельну ділянку в органах державної реєстрації прав та  використовувати  її відповідно ст. 91 Земельного  кодексу  України.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий