(тридцять сьома сесія сьомого скликання)

03.04.2020

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення зі зміною цільового призначення земельної ділянки

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяви гр. Шапошника В.М. жителя с. Качанове, Юрко Х.І. і Юрко В.В жителів с. Дачне, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину. Шапошнику Віктору Михайловичу жителю с. Качанове на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення із земель запасу (код КВЦПЗ 16.00) в землі для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03) орієнтовною площею 1.00 га комунальної власності за межами села Дачне Гадяцького району Полтавської області.
  2. Надати дозвіл громадянину Юрку Віталію Володимировичу, жителю с. Дачне на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення із земель запасу (код КВЦПЗ 16.00) в землі для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03) орієнтовною площею 1.00 га комунальної власності за межами села Дачне Гадяцького району Полтавської області.
  3. Надати дозвіл громадянці Юрко Христині Іванівні, жительці с. Дачне на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення із земель запасу (код КВЦПЗ 16.00) в землі для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03) орієнтовною площею 1.00 га комунальної власності за межами села Дачне Гадяцького району Полтавської області.
  4. Рекомендувати:

4.1.Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

4.2. Подати погоджений проект землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий