(тридцять сьома  сесія сьомого скликання)

03.04.2020

Про затвердження проекту землеустрою та виділення  в  натурі  земельної ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Ширинському С.І..

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13 Конституції  України, статтями 12, 33, 116,122, 125 Земельного кодексу України, Законом України «Про  землеустрій»,  рішення  Гадяцького районного суду Полтавської області від 11.02.2019 року, розглянувши наданий проект  землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки, заяву громадянина Ширинського С.І.., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області кадастровий номер земельної ділянки 5320483400:00:008:0122, загальна площа 4,3063 га.
  2. Виділити в натурі на місцевості земельну ділянку (земельну частку (пай) гр. Ширинському Сергію Івановичу  для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва 5320483400:00:008:0122, загальна площа 4,3063 га. на  підставі рішення  Гадяцького районного суду Полтавської області від 11.02.2019 року  про  визнання  права  на  земельну  частку (пай).
  3. Зобов’язати громадянина Ширинського С.І. провести державну реєстрацію права власності на передану йому земельну ділянку та використовувати її у відповідності до статті 91 Земельного кодексу України.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий