(тридцять сьома  сесія сьомого скликання)

Про реєстрацію речового права власності  на  земельну  ділянку

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13  Конституції  України, статтями 12, 125 Земельного  кодексу України,  Законом України  «Про  землеустрій», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Здійснити державну реєстрацію речового права комунальної власності за територіальною громадою Сергіївської  сільської ради Гадяцького району Полтавської області  земельної ділянки  земель  запасу кадастровий номер 5320483400:00:003:0711, загальна площа 0,1437 га, що відведена в результаті поділу земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 5320483400:00:003:0698, загальною площею 3,9716 га, яка знаходиться  за  межами села Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.
  2. Сільському голові Лідовому І.Г. забезпечити виконання даного рішення щодо  державної реєстрації вищезазначеної земельної ділянки.
  3. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну  комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий