(тридцять сьома сесія сьомого скликання)

03.04.2020

Про повторне  проведення  земельних торгів з набуття права оренди   земельної ділянки 3,5609 для ведення товарного  сільсько-господарського  виробництва, розташованої на території Сергіївської  сільської ради

Відповідно статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей. 134-139 Земельного Кодексу України, Податкового кодексу України, листа ПП «ІМАКО» №41 від 25.03.2020 року щодо лоту №46697 земельних торгів (аукціон №24079),  з метою створення умов економічного регулювання земельних відносин та поповнення бюджету територіальної громади, сесія сільської  ради  ВИРІШИЛА:

1. Провести повторно земельні торги з набуття права  оренди   земельної  ділянки для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва,  розташовану на території Сергіївської  сільської ради Гадяцького  району Полтавської області: кадастровий номер 5320482600:00:008:0051 площею 3,5609.
  2. Умови договору залишити відповідно рішення  тридцять шостої сесії сьомого скликання)  від 07.02.2019  «Про проведення земельних торгів з набуття права оренди земельної ділянки 3,5609 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Сергіївської сільської ради»
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну   комісію  з питань    містобудування, будівництва,  житлово- комунального  господарства,  комунальної  власності,  земельних  відносин  та  охорони  природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                        І.Г. Лідовий