(друга сесія восьмого скликання)

Про представника Сергіївської сільської ради у складі Наглядової ради Фонду підтримки підприємництва Петрівсько-Роменської сільської ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну підтримку малого підприємництва» № 2063 – 3 від 19 жовтня 2000 р., «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» № 4618-VI від 22.03.2012 р, з метою реалізації в територіальних громадах державної підтримки малого та середнього підприємництва, забезпечення цільового використання бюджетних коштів та для активації роботи з цього питання на рівні об’єднаних територіальних громад, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дичка Олега Романовича, представником Сергіївської сільської ради у складі Наглядової ради Фонду підтримки підприємництва Петрівсько-Роменської сільської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку комісію.

Сільський голова                                                                                                                                                                           І. Г. Лідовий