(друга сесія восьмого скликання)

Про членство в Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування»

Керуючись ст. 15 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», з  метою розширення можливостей соціально-економічного розвитку, захисту прав та інтересів Сергіївської сільської територіальної громади, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Продовжити членство в Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» Сергіївської сільської ради.
  2. Уповноважити сільського голову Лідового Ігора Григоровича бути представником Сергіївської сільської ради в Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування».
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку комісію.

Сільський голова                                                                                                                                                                        І. Г. Лідовий