(друга сесія восьмого скликання)

Про виявлення безхазяйного майна та затвердження акту обстеження об’єктів нерухомого майна

Відповідно статті 335 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 № 1952-IV (зі змінами), статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 82-88 Постанови Кабінету міністрів України «Про   державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 25.12.2015 №1127 (зі змінами),з метою поставлення на облік виявленого об’єкту  нерухомого майна як безхазяйного майна, зберігання та прийняття його до комунальної власності, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Акт обстеження об’єктів нерухомого майна нежитлової будівлі від 17.12.2020 року (додається). Висновок комісії, щодо початку процедури визнання  обстеженої  будівлі  безхазяйним  майном,  оскільки  власник  майна  не  виявлений, взяти до відома.
  2. Сільському голові звернутися до державного реєстратора прав на нерухоме майно та їх обтяжень для взяття на облік безхазяйного майна, що виявлено при обстеженні, а саме:

- нежитлова будівля, що знаходиться в с. Вечірчине по вул. Квіткова, 11а.

1. Постійній комісії з питань обстеження безхазяйних речей (майна) подати оголошення в засоби масової інформації та оприлюднити на офіційному сайті сільської  ради дані про об’єкт, що взятий на облік, як безхазяйне майно з метою виявлення власників.
  2. 4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський  голова                                                                              І.Г. Лідовий

Рішення 2 сесії 8 скликання

Сергіївської сільської ради

від 18.12.2020 року

АКТ

обстеження об’єкту нерухомого майна

нежитлової будівлі

17 грудня 2020 року                                                                         с. Вечірчине

Обстеження технічного стану об’єкту нерухомого майна нежитлової будівлі проводилося комісією, затвердженою рішенням Сергіївської сільської ради «Про внесення змін до персонального складу постійної комісії Сергіївської сільської ради з обстеження безхазяйних речей (майна), відумерлої спадщини» від 13.11.2020 року у складі:

Голови комісії: Лідового Ігора Григоровича - сільського голови.

Секретаря комісії: Галь Валентини Іванівни - начальника відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Членів комісії:

1. Кавуна Анатолія Івановича - начальника КП «Сергіївське».
  2. Багнюк Ірини Михайлівни - спеціаліста відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.
  3. Нестеренко Тетяни Володимирівни - завідувача сектору містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Під час огляду встановлене наступне:

За адресою село Вечірчине вулиця Квіткова, 11а на земельній ділянці орієнтовною площею 0,05 га, знаходиться: нежитлова будівля, яка свого часу використовувалась як сільський клуб.

1. Загальні відомості про будівлю:

Рік спорудження – орієнтовно 1967.

Кількість поверхів – 1.

Площа забудови 192,4 м².

Загальна площа 142,4 м².

Об'єм будівлі: - загальний 675 м³.

2.Характеристика конструкцій будівлі:

Фундамент – щебінь, бутобетон.

Стіни зовнішні – ракушняк.

Стіни внутрішні – ракушняк.

Перегородки – ракушняк.

Вікна - дерев'яні.

Двері - дерев'яні.

Перекриття - балки дерев'яні.

Підлога - дерев’яна.

Сходи – є в наявності.

Дах - асбоцементні хвильові листи.

Стеля – побілка.

Внутрішнє оздоблення - побілка, фарбування.

Зовнішнє оздоблення – відсутнє.

Комісія дійшла наступного висновку: на черговій сесії сільської ради винести питання, щодо початку процедури визнання обстеженої будівлі за адресою: Полтавська обл., Гадяцький р-н., с. Вечірчине, вул. Квіткова, 11а безхазяйним майном, оскільки власник майна не виявлений, а будівля придатна до використання.

Підписи: Голова комісії:  _____________ І.Г. Лідовий

Секретар комісії: ____________ В.І. Галь