(четверта сесія восьмого скликання)

24.02.2021 року

Про внесення змін до рішення 39 сесії 7 скликання Сергіївської сільської ради від 10.07.2020

Керуючись статтею 104 Бюджетного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», сільська ради ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення тридцять дев’ятої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 10.07.2020 «Про передачу у 2021 році Гадяцькій міській раді субвенцій на утримання об’єктів спільного користування»:

внести зміни до пункту 1 текстової частини рішення, виключивши абзац 9 «Фонд підтримки підприємництва».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий