(четверта сесія восьмого скликання)

24.02.2021 року

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20, 36, 122 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» беручи до уваги висновки постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення із для товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01) в землі для городництва (код КВЦПЗ 01.07) кадастровий номер 5320482600:00:006:0050 площею 27,1721 га комунальної власності за межами села Новоселівка Гадяцького району Полтавської області.
  2. Рекомендувати:

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

2.2. Подати погоджений проект землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий