(четверта сесія восьмого скликання)

24.02.2021 року

Про затвердження вільної земельної ділянки, право оренди на яку пропонується до продажу на земельних торгах окремим лотом, розташованої на території Сергіївської сільської ради

З метою сприяння соціально-економічного розвитку села, керуючись п. 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 83; п.1 ст.122; ст.134-139 Земельного кодексу України, Законами України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державний земельний кадастр», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», інших нормативних та законодавчих актів, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити вільну земельну ділянку кадастровий номер 5320482600:00:002:0100 площею 5,0244 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану на території Сергіївської сільської ради за межами населеного пункту, як таку, що пропонується до продажу на земельних торгах у формі аукціону окремим лотом.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.