(п’ята сесія восьмого скликання)

29.04.2021

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 19 Конституції України, згідно зі статтями 1, 4, 5 Закону України «Про адміністративні послуги», з метою покращення якості надання адміністративних послуг та з метою приведення у відповідність Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести  зміни: у додаток до рішення третьої сесії Сергіївської сільської ради восьмого скликання від 12.02.2021 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради», у додаток до рішення четвертої сесії Сергіївської сільської ради восьмого скликання від 24.02.2021 «Про внесення змін у додаток до рішення третьої сесії Сергіївської сільської ради восьмого скликання від 12.02.2021 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради», а саме скасувати та видалити пункт 8 «Видача довідки про склад сім’ї (про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб)» розділу 2 «РЕЄСТРАЦІЯ / ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МЕШКАНЦІВ».

1. Спеціалісту І категорії відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я.Д. з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р. та на постійну комісію з гуманітарних питань Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                         І.Г. Лідовий