(п’ята сесія восьмого скликання)

29.04.2021

Про втрату чинності рішення сорокової сесії сьомого скликання від 21.08.2020 «Про затвердження Генерального плану села Новоселівка Гадяцького району Полтавської області»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення у відповідність рішення сорокової сесії сьомого скликання від 21.08.2020 «Про затвердження Генерального плану села Новоселівка Гадяцького району Полтавської області», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Вважати рішення сорокової сесії сьомого скликання від 21.08.2020 «Про затвердження Генерального плану села Новоселівка Гадяцького району Полтавської  області» таким, що втратило свою чинність.
  2. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестиції виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батура Я.Д. оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                        І.Г. Лідовий