(п’ята сесія восьмого скликання)

29 квітня 2021 року

Про будівництво мереж вуличного освітлення в селі Новоселівка Гадяцького району Полтавської області від КТП 285

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозиції депутатів Сергіївської сільської ради, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Дозволити будівництво мереж вуличного освітлення в селі Новоселівка Гадяцького району Полтавської області від КТП 285.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий