(п’ята сесія восьмого скликання)

29 квітня 2021 року

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Закону  України «Про оренду державного та комунального майна», пунктом 78 «Порядку  передачі в оренду державного та комунального мана», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483, розглянувши Розпорядження  сільського голови від 20.04.2021 року №20 о.д. «Про затвердження протоколу проведення електронного аукціону з продажу права оренди майна комунальної власності», з метою забезпечення ефективного використання комунального майна, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Розпорядження  сільського голови від 20.04.2021 року №20 о.д. «Про затвердження протоколу проведення електронного аукціону з продажу права оренди майна комунальної власності», прийнятого після проведення  електронного  аукціону №UA-2021-03-24-000078-1 з продажу права оренди об’єкта комунальної власності – нежитлове приміщення (олійниця) площею 148,1 кв. м за  адресою :Полтавська область с. Сергіївка вул. Центральна, 63А.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                     І.Г. Лідовий