(п’ята сесія восьмого скликання)

29 квітня 2021 року

Про затвердження проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до вимог Земельного кодексу України (із змінами), Закону України «Про землеустрій» (із змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 №1134 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь», Закону України «Про охорону земель», Постанови Кабінету Міністрів України № 164 від 11.02.2010р. «Про затвердження нормативів оптимального співвідношення культур у сівозмінах в різних природно-сільськогосподарських регіонах», спільного наказу Міністерства аграрної політики України та Української Академії Аграрних Наук від 18 липня 2008р. № 440/71 про внесення змін до деяких законодавчих актів України про збереження родючості ґрунтів від 04.06.2009 року №1443-VI «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо оптимального співвідношення сільськогосподарських культур у сівозмінах різних ґрунтово-кліматичних зон України», Розглянувши Проект землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, розроблений ФОП Лаврішко В.І., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь на земельній ділянці, кадастровий номер 5320483400:00:002:0047, площею 17,9491га, яка знаходиться в комунальній власності Сергіївської сільської ради, із цільовим призначенням землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) (код КВЦПЗ 16.00) на території Сергіївської сільської ради Миргородського (колишнього Гадяцького) району Полтавської області, яким запроектовано

1-пільну польову сівозміну площею 17,9491га (трансформація пасовища в ріллю), у порядку послідовної їх зміни в часі і просторі з запровадженням відповідальних агротехнологічних заходів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                         І.Г. Лідовий