(шоста сесія восьмого скликання)

Про припинення прав на землю громадян на території Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 140-142 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Клименка С.С., в якій він добровільно відмовився від користування земельними ділянками, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування земельною ділянкою, згідно поданої заяви, громадянина Клименка Сергія Сергійовича площею 0,6 га ріллі на території с. Розбишівка.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий