Menu

 

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шоста сесія восьмого скликання)

 

РІШЕННЯ

 

04.06.2021

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

 

         Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 89, 118, 121, 122, 124 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяви громадян,сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл громадянці Київській Світлані Володимирівні, жительці м. Гадяч на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за адресою: вул. 40-річчя Перемоги, 41, с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  2. Надати дозвіл громадянам Попович Наталії Миколаївні та Прокопенко Ларисі Миколаївні, жителям м. Кременчук Полтавської області, як спадкоємцям власника земельної частки (паю) Олексієнка Миколи Івановича, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,09 умовних кадастрових га, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостинський округ) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на підставі Свідоцтва про право на спадщину за законом від 24.03.2021 року зареєстрованого в реєстрі за №2-326 та Свідоцтва про право на спадщину за законом від 24.03.2021 року зареєстрованого в реєстрі за №2-327.
  3. Надати дозвіл громадянину Пономаренку Олексію Юхимовичу жителю с. Розбишівка, на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,68 га розташованої на території Сергіївської сільської ради в межах с. Розбишівка на підставі рішення виконавчого комітету Розбишівської сільської ради № 63 від 27.12.96.
  4. Надати дозвіл громадянину Пономаренку Петру Миколайовичу жителю с. Розбишівка, на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,65 га розташованої на території Сергіївської сільської ради в межах с. Розбишівка на підставі рішення виконавчого комітету Розбишівської сільської ради №63 від 27.12.96.
  5. Рекомендувати:

         5.1.Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

         5.2. Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

 

Сільський голова                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий

вгору