(шоста сесія восьмого скликання)

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 34, 36, 123 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 1423-IX  від 28 квітня 2021 року, враховуючи зміни до статті 36 Земельного кодексу України та рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення п’ятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 29.04.2021 «Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для городництва та для сінокосіння і випасання худоби» та викласти пункти 1-3 у такій редакції:

- пункт 1 «Надати дозвіл громадянину Ричику Ігорю Сергійовичу, жителю с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва в оренду площею 0,60 га розташованої на території Сергіївської сільської ради в межах земельної ділянки з кадастровим номером 5320485900:00:001:0410.

- пункт 2 Надати дозвіл громадянину Верещаці Олегу Леонідовичу, жителю с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва в оренду площею 0,60 га розташованої на території Сергіївської сільської ради в межах земельної ділянки з кадастровим номером 5320485900:00:001:0410.

- пункт 3 «Надати дозвіл громадянину Чубатому Дмитру Сергійовичу, жителю с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва в оренду площею 0,60 га розташованої на території Сергіївської сільської ради в межах земельної ділянки з кадастровим номером 5320485900:00:001:0410».

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий