(шоста сесія восьмого скликання)

Про проведення аудиту земель на території Сергіївської сільської ради

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 83, п. 24 Перехідних положень Земельного кодексу України, з метою забезпечення раціонального використання та охорони земель, враховуючи рекомендації комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Провести аудит земель в адміністративних межах Сергіївської сільської ради із залученням спеціалізованих організацій.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий