(шоста сесія восьмого скликання)

Про створення громадського пасовища

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20, 83, 116, 122 Земельного кодексу України, Положенням про громадські пасовища, затвердженим рішенням 36 сесії 7 скликання Сергіївської сільської ради від 07лютого 2020 року, розглянувши заяву власників худоби села Розбишівка подану через уповноваженої особу від громадян Коркішка Олексія Івановича від 12 травня 2021 року, щодо відведення земельної ділянки для створення громадського пасовища, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл уповноваженій особі Коркішку Олексію Івановичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 15,0 га із земель комунальної власності для створення громадського пасовища, розташованих в межах села Розбишівка на території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
  2. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у землі загального користування (громадські пасовища).
  3. Подати погоджений проект землеустрою на затвердження сільської ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий