(сьома сесія восьмого скликання)

02 липня  2021 року

Про внесення змін до Програми «Розвиток фізичної культури і спорту в сільській місцевості» на 2021 рік

Відповідно до статті 26, 61 та 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про фізичну культуру і спорт», та заслухавши начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми «Розвиток фізичної культури і спорту в  сільській місцевості» на 2021 рік затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме доповнити пункт «Основні заходи програми «Розвиток фізичної культури і спорту в  сільській місцевості» на 2021 рік наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Придбання спорт інвентарю

5,000

2.

Футбольна форма

5,500

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                            І.Г. Лідовий