(сьома сесія восьмого скликання)

07 липня 2021 року

Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка спеціалізованого комунального підприємства «Добробут»  Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік»

Відповідно до статей 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення стабільної роботи спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради та його фінансової підтримки, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до комплексної Програми «Фінансова підтримка спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік»   затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме доповнити пункт  «Заходи Програми «Фінансова підтримка спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн

1.

Заробітна плата, нарахування на заробітну плату, предмети і матеріали

2021 р.

523,630

2.

Придбання бензопил СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради

2021 р.

40,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий