(сьома сесія восьмого скликання)

02.07.2021

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу в оренду

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Конституції України, статтями 12, 34,123, 186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та заяву громадян Богуславця А.О. жителя с. Сергіївка, Верещаки О.Л. жителя с. Розбишівка,  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності із цільовим призначенням для сінокосіння та випасання худоби з кадастровим номером 5320483400:00:003:0725 площею 8,2459 га за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області, розроблений ФОП Лаврішко В.І.

1.1. Передати в оренду громадянину Богуславцю Анатолію Олександровичу земельну ділянку з кадастровим номером 5320483400:00:003:0725 площею 8,2459 га за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області для сінокосіння та випасання худоби терміном на 10 років, встановити розмір орендної плати на рівні 12 % від нормативної грошової оцінки земель.

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності із цільовим призначенням для сінокосіння та випасання худоби з кадастровим номером 5320485900:00:002:0089 площею 6,0150 га за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області, розроблений ФОП Малинка І.В.

2.1. Передати в оренду громадянину Верещаці Олегу Леонідовичу земельну ділянку з кадастровим номером 5320485900:00:002:0089 площею 6,0150 га за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області для сінокосіння та випасання худоби терміном на 10 років, встановити розмір орендної плати на рівні 12 % від нормативної грошової оцінки земель.

1. Укласти договори оренди земельних ділянок, зобов’язати орендарів провести державну реєстрацію іншого речового права (права оренди) на земельну ділянку та використовувати її відповідно ст. 96 Земельного кодексу України.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий