(сьома сесія восьмого скликання)

02.07.2021

Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у землі загального користування

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,20,83,122, пунктом 24 Перехідних положень  Земельного кодексу України,  Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №1423-IX, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Класифікацією видів цільового призначення земель зі змінами внесених Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства №261 від 23.05.2017, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Сергіївської сільської ради на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у землі загального користування (код КВЦВЗ 18.00) для створення сіножатей загального користування за межами населених пунктів на території Сергіївського старостинського округу: орієнтовними площами 28 га, 5 га, 6 га

(Додаток 1до рішення).

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Сергіївської сільської ради на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення у землі загального користування(код КВЦВЗ 18.00) для створення сіножатей загального користування з кадастровим номером 5320483400:00:002:0043 площею 23,7967 га.
  2. Надати дозвіл виконавчому комітету Сергіївської сільської ради на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у землі загального користування (код КВЦВЗ 18.00):

для створення зелених зон загального користування за межами населених пунктів на території Качанівського старостинського округу орієнтовними площами 42 га, 56 га, 18 га, 19 га, 39 га.

(Додаток 2 до рішення)

1. Рекомендувати:

4.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

4.2. Подати проєкти землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                         І.Г. Лідовий